Anti-Aging Cream – Kas On Varitse Jooksul?

Home » Et » Anti-Aging Cream – Kas On Varitse Jooksul?
Rated 98 out of 100 based on 320 user ratings

Acquire Derma Active Serum acquiring online!

Click here to shop Derma Active Serum acquiring online!

Anti-vananemine õitseb. Vananemine beebibuumi tunduvad kinnisideeks säilitada oma noorusliku välimuse. Anti-vananemine ettevalmistusi väidavad, et sa vaadata noorematel kui saad vanemaks. Aga kas nimetatud toodete koostisosade ohutu?

Siin on 10 koostisosi, et vältida anti-vananemist ettevalmistusi:

Propüleenglükool on tugev ärritav, neurotoksiin (mürgine närvisüsteemi) ja võib põhjustada neeru- ja maksakahjustusi. See võib põhjustada hilinenud allergilised reaktsioonid, akne ja ekseemi. See imendub kiiresti ja on penetratsiooniparandajana ehk see suurendab imendumist Abiained toote läbi naha vereringesse.

diasolidinüüluureat on naha ärritaja ja potentsiaalne põhjus dermatiiti. See on formaldehüüdi releaser. Formaldehüüd on Group 1 kantserogeen (tuntud põhjustada vähki), nagu on kindlaks määratud rahvusvahelise agentuuri Vähiuuringute.

-imidasolidinüül uurea on tugev ärritaja. See põhjustab kontaktdermatiit. Samuti on formaldehüüdi releaser.

Phenoxyethanol on naha ja silmade ärritust roosi aroom. See võib põhjustada ekseemi ja on kahjulik, kui imenduda läbi naha.

DMDM ​​hüdantoün on teine ​​formaldehüüdi releaser. See võib põhjustada ekseemi ja on põhjust põhjustatud vähi katseloomadel.

Trietanolamiin (TEA) on ärritav, ülitundlikkust ja põhjustab kontaktdermatiit. See võib põhjustada teket kantserogeensed nitrosoamiinid sisaldavate toodete lämmastikuühendid. Samuti võib see sisaldada nitrosamiini saasteaineid ei märgistusel loetletud.

parabeene (etüül-, metüül-, butüül- ja propüülparabeen) on sisesekretsioonisüsteemi kahjustajad. Nad häirivad hormonaalset tasakaalu kehas. Nad imenduvad läbi naha ja võivad nahka ärritada. Nad on leitud rinnavähi kasvajaid, kuid ei ole teada, kas neil on oma osa põhjustab kasvajaid.

PEG-n (4-200) on silma ja nahka ärritav ja on ohtlikud suurte kehaosadele. See võib olla saastunud ohtlikul määral kantserogeeniks, 1,4-dioksaan.

HGH on inimese kasvuhormooni. Mõned tooted võivad sisaldada HGH või koostisosi, mis stimuleerib keha tootma ta enda HGH. Irooniline, hormoonid ei aeglane küpsemine, nad lihtsalt peita sümptomeid. Loomkatsed on näidanud, et need loomad, kes toodavad rohkem kasvuhormooni vanemas eas on lühem eluiga, ei enam. Samuti on uuringud näidanud, et HGH põhjustab randmekanali ja diabeet. Ja see ei ole piisavalt uuritud.

Ultrasomes, keratinotsüüt kasvufaktori ja DNA Ensüümkompleks on tuntud biotehnoloogilist koostisosad, mida kasutatakse mõnel anti-vananemise toodete. Biotehnoloogia tööstus ei ole väga avameelselt bio-projekteeritud või geneetiliselt muundatud koostisainete kosmeetika ja isikliku hügieeni tooted. Nad ei vaja tuvastada koostisosi, mis on bioprojekteeritud ja nad ei pea märkima etiketile, et toode sisaldab biotehnoloogilist koostisosi. Ohutust biotehnoloogilist koostisosad ei ole piisavalt uuritud.

Vaata toodetel ohutuid aineid, nagu aloe vera, eeterlikud õlid, sheavõi, viinamarja seemne õli, emu õli, antioksüdante nagu vitamiinid A, C ja E, roheline tee ja Co-Q10. Ära unusta ka seda, et see on midagi enamat kui lihtsalt nahahoolduse. Aeglustab vananemisprotsessi tähendab süüa tervislikku toitumist, kus on palju tervislikke antioksüdant rikas toit ja ensüümid, regulaarne füüsiline koormus, stressi vähendamine ja piisav puhkus. See on eluliselt oluline pöörata tähelepanu kogu keha, mitte ainult oma naha.

Acquire derma active serum acquiring online!

Click here to shop Derma Active Serum acquiring online!

Limited Time Contract

Get Your Free Trial Derma Active Serum acquiring online!

Then essential totally free trial offer will no longer be offered

This is why DermaActive Eye Product is a wonderful option as you can purchase a totally free trial, 60-capsule supply and see yourself if this item is the appropriate one for you!For your

comfort, I have offered a web link here where you can declare a totally free trial of DermaActive Eye Product. Ensure to take action quickly as this totally free trial offer won’t last long.

(Just 3 Tests Left)

Get Your Free Trial Container
Posted by health at Wednesday, September 09, 2015 15:59:16 PM

Comment from Anti-Aging Cream – Kas On Varitse Jooksul?

Related Article from Anti-Aging Cream – Kas On Varitse Jooksul? situated Et