Dark Silmaalused – Miks Laser Ja Light Ravi On Kõige Tõhusam Eemaldamise Meetodid

Home » Et » Dark Silmaalused – Miks Laser Ja Light Ravi On Kõige Tõhusam Eemaldamise Meetodid
Rated 97 out of 100 based on 338 user ratings

Purchase Derma Active Serum purchasing online!

Click here to acquire Derma Active Serum purchasing online!

Miljonid inimesed on tumedad silmad. Põhjuste see tingimus on erinevad, ja seal on suur segadus, mis tegelikult põhjustab tumedad silmalau naha ja depressioonid, nimetatakse ringid, all alumise silmalau. Põnev, tõhus, uus laser ja valgus ravi on olemas. Kuid enne, kui ma rääkida, kuidas probleemi lahendada, ma tahan, veendumaks, et mõista, mis põhjustab tumedad ringid silmade all. Põhjuseks on kindlaks mis laseriga või kerge ravi on teie jaoks parim.

Põhjused Dark Circles

o Õhuke silmalaugude naha – Silmalaugude nahk on nii õhuke, et te tegelikult näha läbi naha ja näha värvi silmalau lihaste, mis on lilla. Vaata kõiki nägu näed ja sa näed, et alumise silmalau on tumedamad värvi näonaha. Inimesed, kellel on väga õhuke nahk on tumedam alumised silmalaud.

o Visible väikeste veresoonte – Paljud inimesed on sadade väikeste siniste veenid nähtav alumise silmalau. Need veresooned enamus sinine tume välimus alumise silmalau.

o Pigment -Inimesed, kes on liigse päikese käes ja ei kanna päikesekaitse tekib sageli pruun pigment alumisel silmalau. Inimesed tume nahatüüpidele nagu African American, hispaanlased, Aasia, Araabia ja Kesk-Aasia inimesed on väga vastuvõtlikud pigmentatsiooni alumise silmalau.

o Hollow Eye -Paljud inimesed on õõnes silma välimus. Selle põhjuseks on vähene ümbritsev rasv silmamuna. Õõnes silma kõige sagedamini päriliku ja on väga levinud inimesi Kesk-Aasia päritolu, minu kogemus.

o Arcus marginalis inetus – Paljud inimesed on sügav depressioon all alumise silmalau mida nad on märganud lapsepõlvest saadik. See on anatoomiline või struktuurset seisundit, mis on tavaliselt pärilik. See on tingitud väike struktuuri põhjustas arcus marginalis mis Lõastamise alumise silmalau naha luu silmakoopa. Nahk silmalau üle arcus kukkumine ja allapoole luua sügaval varjus, mida nimetatakse pimedas ringi silma all.

o vananev või Puffy otsikuga silma, silmalaugu Bag – Nagu me vanuse meie nahk kaotab elastsuse ja muutub leebed. Nagu alumise silmalau muutub lax ta ei toeta tavaline rasv, mis asub allpool silmamuna. See rasva surub alumise silmalau edasi ja moodustab pundunud silmade või silma kott. Silm kott või pundunud silmade loob tume vari all mõhk kus arcus marginalis on jagamine on naha all oleva luu. See on kõige levinum pimedas ringi silma all ma näen minu plastilise kirurgia praktika.

Laser ja Light põhjal Ravi korrigeerimiseks Dark silmaalused

o Intense Impulss Light-IPL-Foto Näo – Need ravid ei ole laserid. Nad kasutavad valgussähvatust mis on suunatud konkreetselt värvi pigmenti või veresoonte nahas. Valgus on kohandatud neelab punast värvi või pruun. Kui valgus energia neeldub värvilised eesmärk, siht kuumutatakse ja hävitatud. IPL on seatud punane sulgeda veresooned ja pruun eemaldada pigment. IPL abil on võimalik parandada pimedas silmalaugude naha, mis on tingitud nähtavast väikeste veresoonte ja pigment. IPL silmalaugudel tuleb teha arsti poolt. Eye kilbid peavad olema paigutatud üle silmamuna kaitsta silma. No tuimestust vaja, sa lihtsalt tunne, väike ebaõnn kuna valgus nahka. Tavaliselt kolm ravi planeeritud 5 nädalat peale on vaja parimaid tulemusi.

o Murruline kuluv ja Non-kuluv laserlihvimise – Laser koorimine saab eemaldada kortse ja stimuleerib kollageeni tootmist nahas. Mõningatel juhtudel fraktsioneeriva laserlihvimise saab kasutada lihav või pakseneda õhuke silmalaugude naha. Non-kuluv laserlihvimise põhjustab ajutist roosa nahk, kuid mitte naha eemaldamine või taastamine on vaja. Non-kuluv fraktsioneerival laserlihvimise nõuab nelja ravi planeeritud kuus nädalat. Kuluv fraktsioneerival koorimine nõuab aktuaalne kohalik tuimestus, nahk on katki ja 5-7 päeva punetus taastumise ajal. Kuluv fraktsioneerival laserlihvimise tehakse üldiselt üks kord.

o Laser Transconjunctival Blepharoplasty koos Arcus marginalis heite- ja Fat Pookimine – See on plastilise kirurgia operatsioon, mis tehakse, et eemaldada pundunud silmad, või silmade kotid. Laserkiir saab teha väike sisselõige sees roosa osa alumise silmalau nimetatakse sidekesta. Arcus marginalis mida jagamine on alumise silmalau naha ja põhjustab pimedas ringi vabaneb ja eemaldada rasva asetatakse seejärel sisse tagasi all arcus marginalis lihav depressioon, mis põhjustab tumedad ringi. Mõned kirurgid teha seda protseduuri läbi välise alumise silmalau lõikus, kuid ma ei ole, sest väline lõikus nõrgendab toetuseks alumise silmalau. See võib põhjustada muutusi kuju silmalau kurb silmadega ilme. Sisemine lõikus on transconjunctival lõikus ei muuda ilus kuju silmalau. Seda tehnikat kasutatakse, et parandada vananemise või Puffy otsikuga silma, silmalaugu kott ja kasutatakse ka parandada Arcus marginalis inetus noorematel inimestel.

o Fat-siirdamise Hollow Eye – Inimeste jaoks, kes on õõnes silma välimus, sest neil puudub piisav rasva ümber silmamuna koristada rasva ümber naba või naba. Ma siis teha laser transconjunctival lõikus sees alumise silmalau ja asetage rasva võimalik paugupealt õõnes välimus.

Sõnad hoiatuse ja nõuanded

o ei ole süst ümber Your Eyes – Paljud arstid süstivad pehmete kudede täiteaineid lihav depressiooni all silmalau. See on näidustustel kasutamiseks, mis tähendab, et ettevõtted, mis muudavad täiteaineid ei soovita seda. On olnud juhtumit, pimedus Inglismaa põhjustatud süstivate pehmete kudede täiteaine silmade ümber.

o ei ole Fat süstid parandada Dark silmaalused -Fat süstimine on pime protseduur, mille oma rasva süstitakse all silmalau naha. Silm saab vigastada ja sageli rasva paigutatakse vales asendis ja depressiooni all silmalau tundub hullem. Mul on olnud kirurgiliselt eemaldada rasva paigutada teiste arstide. Mõned väga vähesed saavad kirurgid teevad seda hästi, aga ma ei riski võimaliku tüsistusi.

o Vali Kogenud Board Certified Doctor – Silmalaugude operatsioon ja laserkirurgia on väga võimekas valdkondades, mis vajavad koolitust, juhatuse sertifitseerimise ja kõige olulisem kogemus, minu arvates. Alati püüdma kaks arvamust ja teha oma kodutöö arsti valida.

Otsi net ja õppida rohkem silmalaugude . Ohutu, efektiivne, kaasaegne laserravi ja valgus ravi on võimalik heledaks oma väsinud silmad.

Purchase derma active serum purchasing online!

Click here to acquire Derma Active Serum purchasing online!

Restricted Time Deal

Get Your Free Trial Derma Active Serum purchasing online!

After this must-have cost-free test contract will certainly not be readily available

This is why DermaActive Eye Serum is an excellent choice as you can order a complimentary test, 60-capsule supply as well as see yourself if this product is the best one for you!For your

ease, I have actually supplied a link below where you can assert a complimentary test of DermaActive Eye Serum. See to it to do something about it soon as this cost-free test contract won’t last long.

(Only 3 Tests Left)

Get Your Free Trial Container
Posted by health at Wednesday, September 09, 2015 22:14:10 PM

Comment from Dark Silmaalused – Miks Laser Ja Light Ravi On Kõige Tõhusam Eemaldamise Meetodid

Related Article from Dark Silmaalused – Miks Laser Ja Light Ravi On Kõige Tõhusam Eemaldamise Meetodid situated in Et