Hydradermabrasion – Kristallselge Lahendus?

Home » Et » Hydradermabrasion – Kristallselge Lahendus?
Rated 97 out of 100 based on 334 user ratings

Acquire Derma Active Serum acquiring online!

Click on this link to acquire Derma Active Serum acquiring online!

Microdermabrasion olnud alustalaks mittekirurgilise naha noorendamine ravi kliinikutes Suurbritannias üle kümne aasta nüüd, kui tema minimaalselt invasiivne tehnika ja naha värskendavad “omadused on atraktiivne ravivõimalus paljud tarbijad.

USAs üle 8 miljoni ravi on läbi viimase kümne aasta jooksul haripunkti üle 1 miljoni 2004. aastal, mistõttu on populaarsuselt neljandaks Iluravi Ameerikas, vastavalt American Society of Aesthetic Plastic Surgery ( ASAPS).

Microdermabrasion hõlmab oja trahvi, mikroosakesed või kristallid lõhata nahalt, tavaliselt ravimise nägu, spetsiaalse käsiinstrumendiga selle liikumisel kogu piirkonnas. Liikumise kristallide, tavaliselt alumiiniumoksiidi või naatriumi derivaadid, kõrgel rõhul põhjustab kihistunud välimise nahakihtidesse, sarnaseid kerge sandpapering efekti. Kobestada surnud naha osakesed, kristallid ja muud prahti siis tolmuimejaga ära masin.

Microdermabrasion on kliiniliselt kasutatud parandada naha välimust, kiirendada vereringet ja annavad “kumaga” nagu ülejäänud kihid naha oma tootmist suurendada uute naharakkude uuendamiseks pinnakiht. Paljudel juhtudel spetsialist nahahooldus tooteid nagu need, mis sisaldavad antioksüdante ka nahale pärast mikrolihvimine ravi kiirendada ja suurendada selle naha uuenemist.

Kuid nagu kõik mitte-kirurgiline ravi, on mõned väikesed juhtida selja. Kuigi ravi peetakse üldiselt valutu sõltuvalt sellest, kuidas agressiivselt see on suunatud, see jätnud individuaalse koos Pitsitustunne näo ja naha punetus, mis võib kesta mitu tundi, nagu omane hüdraatimisel nahapinnal on rööviti ära korraks poolt mehaanilise tegevuse.

Nii teadlased on otsinud võimalusi, kuidas parandada seda tehnoloogiat ja mitte ainult suurendada oma efektiivsust nii naha noorendamine, vaid ka eemaldada seotud ebamugavust ja seisakuid; ja nüüd nad arvavad, et nad on mõranenud siis kehtestamine hydradermabarasion, kristall tasuta mikrolihvimine.

Mis on Hydradermabrasion ja mida ta ravida?

Hydradermabrasion, mida turustatakse poolt innovatiivne ettevõte maha esimene tehnoloogia, sest Hydrafacial (TM) ravi, on tõepoolest sarnased mõiste oma vanemate nõbu; Kuid peamine erinevus on vähene kristalle kasutatakse, et aidata koorimine protsessi ja kasutamise asemel spetsiaalse kujuga spiraali otsa, mis koorib ja eemaldab ebapuhtused koos toimetama suruõhuga lisatud seerumid et puhastada, hüdraat ja pakkuda antioksüdant infusioonina ravi ajal protsessi.

THE HydraFacial (TM) võeti esmakordselt kasutusele American Academy of dermatoloogia aastakoosolekul 2005. Ta võitis tööstuse “Best of the Best Award” 2006. aastal ja auhinnakandidaatideks uuesti 2007. aastal ja 2008. Sellest sai kättesaadavad Ühendkuningriigis 2009. aastal

Hydradermabrasion on oma nime saanud sõna “hüdraat” tähendab, et “põhjus asuda niiskuse. See võime aktiivselt niisutab nahka kogu protsessi ajal, seab ta peale kõik teised Naha koorimine korra kohta, näiteks mikrolihvimine, keemiline koorimine ja laser / IPL ravi.

Vastavalt tootjaga Hydrafacial (TM) ravi on kliiniliselt tõestatud, et parandada välimust trahvi read, kortsud, ülekoormatud ja laienenud poorid (nt Mustpeade), õline või akne kalduvatel nahka ja hüperpigmentatsioon (st tume nahapiirkondadele, nagu pruun vanuse laigud).

Kuidas see toimib?

Erinõuanne, mis on unikaalne osa Hydrafacial (TM) seadmed, tuntakse Hydropeel (TM) otsa. On möödunud üle nahapinna tõrgeteta, paitab liikumist, samal ajal kui varaliste seerumid samaaegselt voolab ja siis tolmuimejaga ära koos lahti surnud naharakud ja muu praht. Kõik jäätmed säilitatakse eraldi kinnises konteineris vältida saastumise ohtu. Ravi üldiselt peetakse valutu ja uue töötlemise tip kasutatakse patsiendi kohta.

Ravi töötab erinevalt traditsioonilisest mikrolihvimine tõttu spiraalselt otsa, mis on mitu abrasiivsed servad, mis tähendab, et nahk on paisutatud mitu korda otsa liigub üle seda hööveldamine algatusel, samas kui seerumid kohaldada pehmendab nahka ja Tali (naha õlid) mistõttu on palju lihtsam eraldada ära lisandeid.

Treatment on öelnud, et ohutu Kõige nahatüüpidele ja värve, sealhulgas hõrenemine või vananevale nahale, kuivalt või rasune nahk ja etnilise värvitud nahad; Siiski need isikud, kes on töödeldud isotretinoiini raske akne viimase kuue kuu need koos aktiivse nahainfektsioonidega, näiteks herpes simplex (külmaville) või kellel on esinenud probleeme seostatud naha paranemise ei sobi ravi kandidaadid.

varalised seerumid jooksul Hydrafacial MD (TM) vahemikku, mis on toodud otse naha pinnale läbi Hydropeel (TM) Vihje sisaldama Activ-4 (TM), mis sisaldab glükoosamiini ja piimhape, samuti nii aktiivne taimedega puhastamise ja kastmise kõikidele nahatüüpidele, beeta-HD (TM), mis sisaldab salitsüülhappe puhastamise ja kastmise rasusele ja akne kalduvatel nahka ja Antiox-6 (TM) korrosioonitõrje seerum kõikidele nahatüüpidele, mis sisaldab hüaluroonhapet, vitamiine A ja E ja valge tee ekstrakti, mille eesmärk on võidelda kahju loodud vabade radikaalide jooksul keskkonda ja sügavalt niisutab nahka.

valmistajad Hydrafacial (TM) seade on ka teamed juhtivaid nahahooldus firma Skinmedica ®, mis võimaldab neil pakkuda oma TNS® (Tissue toitelahusele) Seerum, mis sisaldab Nouricel MD (TM), patenteeritud segu inimese kasvufaktoreid, tsütokiinide, lahustuv kollageen, antioksüdante ja maatriksi valkude, avastasin läbi rohkem kui kümme aastat kestnud wound- tervendav teadus. Kasvufaktoreid ja tsütokiinide on valgud, mida keha toodab regulaarne kasvu ja remont kude. Valgud arvatakse toimivat kooskõlastatult üksteisele tekitama soovitud vähendav toime välimuse trahvi read, kortsud ja päikese kahju. Käibesse komplekt Skinmedica tooteid soovitatakse sageli pärast Hydrafacial (TM) TNS® Serum ravi suurendada ja säilitada tulemusi.

Vastavalt dr Bruce Freedman, kes avaldas hiljuti uuringu kasutamine hydradermabrasion mitte-kuluv näo noorendamine vaadates efektiivsuse rakendades aktuaalne antioksüdante enda või mehaaniliselt rakendades neid post-hydradermabraded nahk: “võti samm on pneumaatilise kohaldamise aktuaalne antioksüdante; käsitsi taotlus ei ole nii efektiivne”; ütles ta.

Lisaks sellele Hydrafacial (TM) süsteem pakub keemiline koorimine ravi koos hydradermabrasion korras. On kolm Glysal (TM) koor tugevused olemas, alates Kerge Glysal (TM) ettevalmistus, mis sobib kõige nahatüüpidele eelnevalt koorida või ettevalmistamisel toote mõõdukas Glysal (TM) Peel rasusele, akne kalduvatel nahka ja suunata trahvi read ja hüperpigmentatsioon ja tugevam Agressiivne Glysal (TM) Peel.

Lõpuks punane ja sinine LED (Light Emitting Diode) handpieces saab kohaldada Hydrafacial (TM) töödeldud nahas abi naha noorendamine ja akne ravi kohta.

Energia tarnib punane LED valgus on näidanud, et suurendada rakkude ainevahetust, kiirendab remont ja uuendamine kahjustatud naharakke, samuti stimuleerida kollageeni tootmist, mille tulemusel paraneb naha tekstuur ja tugevus. Del Sol (TM) punane tuli käsiinstrumendiga kiirgab 615nm punane tuli. Erinevalt võimsam laser ja IPL ravi ei ole valu seotud kohaletoimetamise LED valgus nahale.

Del Sol (TM) sinine valgus käsiinstrumendiga kiirgab 420 nm sinine valgus. Propionibacterium Acnes või Lk Acnes bakterite tuntakse põhjus akne ja porphryin mis on ühend tekitatud Lk Acnes on valgustundlik ja on tõestatud, et reageerida lainepikkus 405 – 440nm (sinine) valgus, mis viib hävitamise bakterid. Kombinatsioon Hydrafacial (TM) kui eeltöötluse sinine LED valgus tähendab, et surnud naharakud ja mustus eemaldatakse kõigepealt nii, et sinine valgus paremini suunatud vistrikuline nahk kihtide all.

ravikorral tavaliselt võtab aega umbes 30 minutit, enamik inimesi tööle naasmisel või tavapärase tegevuse kohe pärast ravi ainult kerge punetus nahal ja võimaliku Pitsitustunne mis peaks lahendama vähem kui 1-2 tundi. Hooldamine abil koor tooteid võib pikendada punetust aga. Tootjad aru, et paljud inimesed näevad nähtav naha paranemist pärast vaid üks ravi tulemusi ja naha hüdratsiooni kestab 5 kuni 7 päeva, ja mõnikord kauem, mistõttu on ideaalne ühekordne ravi eriline või “värskendav”. Kuid rida kuus kuni kümme ravi on tavaliselt soovitatav välimuse parandamiseks peened jooned, kortsumise akne ja õline nahka või pindalasid hüperpigmentatsioon, kusjuures pidevat hooldust ravi iga 2-8 nädala tagant. Raviprogrammiga sisaldavad erinevate seerumid, kasvufaktoreid, koor toodete ja LED valgus on kohandatud iga patsiendi kohta eraldi, sõltuvalt naha nõuded.

Keskmine kulu põhi HydraFacial (TM) ravi umbes £ 100 kaugelearenenud ravimeid, sh LED tuled, peels või kasvufaktori seerumid on vahemikus £ 125 +; üldiselt säästupaketi on olemas muidugi ravi. Kuna see ravi on praegu nii uus on vaid käputäis kliinikud praegu pakub see Ühendkuningriigis.

Kliinilised tulemused

Mitmed kliinilised uuringud kasutusse hydradermabrasion ja sellega seotud taotlus antioksüdant seerumid, nii omaette ravi ja koos teiste mitte-kirurgiline naha noorendamine menetlused, nagu Intense Impulss Light (IPL), on teostatud mõjukate Ameerika arstid dr Patrick Bitter ja Dr Bruce Luik.

Uuringu dr Luik osaleb 20 vabatahtlikku on jagatud kahte gruppi, üks grupp oli kuus hydradermabrasion ravi abil mehaaniliselt rakendada antioksüdant seerum, vahedega 7-10 päeva peale ja teine ​​grupp lihtsalt oli seerumi kanda käsitsi uuesti kuus ravi vahedega 7-10 päevaste vahedega. Tulemusi kogutud kaks nädalat pärast viimast manustamist näitas, et ravitud rühmas hydradermabrasion näitas suurenenud paksus nahakihtide ladestumisega uute kollageenkiudude ning tugevama antioksüdandid nahas. Fine read, pooride suurus ja hüperpigmentatsioon langes samuti pärast ravi. Teine rühm näitas mingit muutust nahastruktuuri, kliiniliste tunnuste (näiteks kortsumist, hüperpigmentatsioon jne) või antioksüdanti taset. Seetõttu jõuti lõpule Hydrafacial (TM) ravi tõepoolest paranenud naha kvaliteet ja suurenenud antioksüdant tase olemas nahka, samas puudumine hõõrdumist element ja käsitsi rakenduse antioksüdante ei too kaasa märgatavaid naha muutusi.

Kui meil on kritiseerida selle uuringu kuidagi oleks märkida, et kolmas rühm ei ole tõendatud, keda raviti traditsiooniline mikrolihvimine ja aktuaalne antioksüdant taotluse, et määrata kindlaks täpne mõju erinevatele nahatüüpidele marrastused ( märg versus kuiv) ja sellele järgnenud asuda selle seerumid naha.

Uuringus dr Bitter, mida esitleti ASLMS konverentsil 2009. aastal, ta vaatas, kuidas hydradermabrasion töötanud koos IPL kohta näo nahka. Kaks rühmad raviti patsiente kas rida IPL ravi üksi või kombineeritult IPL ja hydradermabrasion. Kombineeritud grupi tulemused näitasid, et peened jooned, tekstuuri, pooride suuruse ja üldise naha väljanägemist olid paranenud. See uuring näitas, et hydradermabrasion tundus mõju suurendamiseks IPL, mis oli tingitud antioksüdant infusioonina, mis on osa Hydrafacial (TM) ravi ainulaadsust.

Muud valikud

Kuigi Hydrafacial (TM) süsteemid on muutumas tuntuim ja tugevalt turustanud seadme sees hydradermabrasion areenil. On teisigi süsteeme olemas, mis kasutavad ka mõiste kõrgsurve vedelikud koorimiseks või niisutab nahka osana hõõrdumist ravi.

JetPeel (TM) -3 Iisraeli firma TavTech Ltd ja levitatakse UK poolt Cross Medical Ltd on ka hydradermabrasion seade, et ta kasutab suruõhuga lisatud vedeliku koorib nahka; Kuid ettevõtte tootmise ta on valinud nime turu viia, kooriva protsess, mitte mikrolihvimine protsessi. Mõned kliinikud pakuvad ravi see seade on aga valides kasutada terminit “hydrodermabrasion” rõhutada veekasutus, mitte kaudseid koorimine tooteid.

Iga JetPeel (TM) ravi tõhusalt “surve peseb” nahka kasutades mikrotilgad vett (soolalahus) ja survestatud hapniku või õhu, toimetatakse ülehelikiirusega – kuni 200m / s. Kui jugavooluga tilgad lööb naha kineetiline energia tilgad põhjustab koorimine mõju. On väidetud, et see õrn puhastav unclogs poorid ja eemaldab surnud naharakud ja mustuse, mis on üles ehitatud nahal. Erinevalt teiste süsteemidega, see seade ei kasuta mingeid vaakum süsteemi eemaldada tekkinud jäätmed. Soolane saab kombineerida teiste paikseks sisaldavate toodete vitamiine ja toidulisandeid, nagu hüaluroonhape mõeldud rahuldama erinevaid nahahaigusi, mis on väidetavalt tungida parema kombinatsioonis pindmises kihistunud saavutatud ning barometrically pressure keskkonna poolt põhjustatud surugaasi upon nahka.

USA Ettevõte Genesis Biosystems, pika seistes tootja mikrolihvimine masinad, käivitas Accelafuze (TM) 2008. aastal; (jaotunud UK Eden Esteetika). Seade ühendab traditsioonilise mikrolihvimine kasutades kristallid järgneb kiire “dermalinfusion” erinevate aktuaalsete lahendusi nagu glükoolhapet põhinev puhastusvahend, niisutav, äike ja peptiidi asendamine seerumid ja piimhappe põhineb koor koos LED ravivõimalusi kasutades punane, sinine ja kollane valgus .

Kuigi, nagu Hydrafacial (TM) süsteemi Accelafuze (TM) on suunatud mehaaniliselt paikselt kasutatavaid tooteid ja kasutamise LED valgus, traditsioonilistest kristalse aluspõhjaga mikrolihvimine tähendab, et see seade ei saa tõesti liigitada kui hydradermabrasion variant, sest see ikka tugineb kuiva kristallid jaoks koorimine element.

Kokkuvõte

populaarsus mikrolihvimine pikaajalise ravi tagamise programmi kumaga naha vähendada välimuse trahvi read, kortsud ja päikese kahju on kujunenud koos oma mitmekülgsuse kui ühekordne, eriline kohtlemine, kui soovite vaadata oma parima pulm jms

kasutuselevõtuga hydradermabrasion paljud tööstuses näeme seda järgmise põlvkonna minimaalselt invasiivne naha koorimine, mis liigub edasi traditsioonilise mikrolihvimine pakkudes valutu ravi vähem järeltöötlemises punetus koos pneumaatilise kohaldamise antioksüdante otse naha ravi ajal, mitte paikselt post hõõrdumist.

Nagu paljude uute tehnoloogiate tootja väited kipuvad olema veidi kaunistatud, ja me peame pakkuma ka väikese hoiatuse oma ohutuse ja efektiivsuse kui enne pikaajalise kliinilised tõendid on kogutud, vähe on teada võimalikud tulevased tüsistusi.

Nagu kogemusi selle tehnoloogia areneb Suurbritannias võite olla kindel, et meil on siin uuendada teile faktide nad tekivad.

Copyright © 2009 töökabinetis (TM).

Acquire derma active serum acquiring online!

Click on this link to acquire Derma Active Serum acquiring online!

Minimal Time Contract

Get Your Free Trial Derma Active Serum acquiring online!

After this essential cost-free test contract will no longer be offered

This is why DermaActive Eye Product is a wonderful alternative as you could order a cost-free test, 60-capsule supply and also see on your own if this product is the appropriate one for you!For your

ease, I have provided a web link listed below where you could claim a cost-free test of DermaActive Eye Product. Make certain to act soon as this cost-free test contract won’t last long.

(Only 3 Trials Left)

Get Your Free Trial Bottle
Posted by health at Wednesday, September 09, 2015 20:18:37 PM

Comment from Hydradermabrasion – Kristallselge Lahendus?

Related Article from Hydradermabrasion – Kristallselge Lahendus? positioned in Et